Nákupy

Květina trochu jinak

Květina může být vhodným dárkem ke každé příležitosti. Tímto dárkem vždy uděláte obdarovanému radost. Můžete ji použít nejen jako dárek, ale i jako omluvu nebo pozvánku na výjimečnou událost. Nechcete-li se zdržovat nákupem květin v kamenné obchodě, objednejte kytici přes internet.
muž s květinou.jpg
Možná, ale chcete být originální. Třeba jste se rozhodli darovat květinu, ale klasické pugéty vám připadají fádní.
Co třeba darovat květinu vyrobenou z ovoce?
Ovocná květina bude neotřelým dárkem, který rozhodně zaujme. Stejně jako obyčejné květiny i ovocné si můžete objednat přes internet. V klidu domova si prohlédnete nabídku. Pokud vám nebude vyhovovat, můžete si ovocnou kytici nechat sestavit podle svých představ. Nabídka je, ale natolik rozmanitá, že si nejspíš vyberete. Potěšíte nejen vizuálně zajímavým dárkem, ale zdravým dárkem plným vitamínů. Některé kousky ovoce jsou namočené v čokoládové nebo bíle polevě. Tuhle kombinaci určitě milovníci čokolády ocení. Ovocnou kytici můžete nechat doručit na jakoukoli adresu. Připojit můžete i vizitku, vzkaz nebo přání. Nemusíte se obávat, že ovoce nebude čerstvé. Prodejce je nechává doručovat v chladírenských vozech, zabalené v celofánu. Nehrozí tedy, že by zboží bylo doručeno oschlé nebo okoralé. Datum a čas doručení si můžete zvolit podle svých představ. Mezi další výhody patří možnost objednání kytice po celý týden. Nenechávejte, ale raději objednávku na poslední chvíli.
O poznání méně zdravou kyticí můžete obdařit kuřáky. Kytice utvořená z cigaret nebo doutníků je sice také originální dárek, nicméně zvažte, jestli je to opravdu pro vaše blízké dárek vhodný. Přeci jen obdarovanému vědomě poškozujete zdraví.
pomeranče a květina.jpg
Pokud kytici potřebujete jako dárek pro muže, nechte ji raději vyrobit z čerstvých uzenin nebo jiných oblíbených pochutin.
Naprosto originální budete, darujete-li kytici ze stočených ponožek nebo dámského spodního prádla. I takové kytice, lze již objednat přes internet.