Nezařazené

Internetový obchod Fler.cz

Říká vám něco internetový obchod, který najdete pod názvem Fler.cz?  Pokud ano, pak určitě také víte, že se nejedná o internetový obchod, který je obyčejný a stejný jako všechny ostatní. Jedná se totiž o tzv. pestré tržiště, na kterém seženete nejen spoustu doplňků nebo oblečení, ale také dárků jen tak pro radost. Málokdo ví, že tato stránka vznikla za účel obnovení zájmu pravé české ruční výroby a aby dala nějaký ten prostor lidem, kteří nejsou pouze kreativní ale také velmi šikovní a takové věci je obzvlášť baví.
ruce na klávesnici
Stránka funguje již od roku 2008 a dokonce už půl roku nato ji navštěvovalo okolo půl miliónů návštěvníku a to pouze za měsíc. V prvním roce měl obchod obrat skoro deset miliónů korun, což je opravdu dost.
Fler.cz není unikátní pouze pestrostí nebo bohatosti všech možných nápadů, ale je možné dokonce propojení obchodu se sociálními sítěmi. Dá se zde dokonce i diskutovat, stávat se členy různých klubů nebo používat vnitřní reklamní systém. Je umožněno také používat vnitřní poštu.
Obchod využívá dokonce i mediální dimenzi, mezi kterou bychom mohli zařadit online časopis či internetovou televizi.
Princip je podobný jako na stránkách jiných. Prodejce si zřídí obchod a prodej probíhá pouze mezi prodávajícím a nakupujícím. Stránka Fler.cz si bere 11% provize z prodeje.
asiat u pc
Samotný zakladatel za projekt, který si financoval sám, získal velkou řadu ocenění. Možná jej dokonce i znáte. Jmenuje se Jiří Kubeš. Patří mu velká spousta titulů za to, co všechno dokázal. Mezi jeho nejcennější titul bychom mohli zařadit cenu z roku 2010 a to v prestižní soutěži Firma roku.
Jestliže i vy patříte mezi ty, kteří rádi vymýšlejí nové věci, a rádi k tomu všemu ještě vyrábíte ručně, můžete se na tuto stránku také zaregistrovat a něco málo si přivydělat. Pokud ale nepatříte mezi ty zručné, ani vy rozhodně nemusíte zoufat. Můžete na stránku také zavítat a porozhlédnout se po věcech, které by se vám mohly zalíbit a možná i hodit do vaší domácnosti.