Služby

Jak podpořit erekci co nejméně bolestně


Ztopořený penis je malý přírodní zázrak, jde tu sice o čistě fyzikální princip plnění krví dutých tělísek, která penisu umožní zaujmout určitý tvar, ale podstatné je zejména vzrušení a psychické podněty, bez nichž se krví nic nenaplní. Jinými slovy, erekce je kombinace psychických podnětů a následných fyzických procesů a jedno bez druhého nevede ke kýženým výsledkům. Jaké vlivy mají za následek oslabení erekce, a jak podpořit erekci pokud možno přirozenou cestou?

dívka na schodech

Mezilidské vztahy a stres – máte doma nějakého zvířecího mazlíčka? Ať je to kočka, pes, křeček, morče, králík nebo i akvarijní ryby, stresové prostředí každé zvíře oslabuje, a to postupně chřadne, rychleji stárne a předčasně umírá, a to i tehdy, budete-li jej krmit tím nejlepším superprémiovým krmivem na světě. S lidmi je to podobné, můžete být mistry ve zdravé výživě, ale pokud je vaše přítelkyně hrubá, závistivá, zlá, dotěrná, žárlivá atp., nemůžete očekávat nikdy superprémiový sex. Snažte se vyhýbat stresovým situacím a možná stojí za úvahu i odchod z takového partnerského vztahu. Ke zvládání stresu vám sice mohou pomáhat některé bylinky, například Ženšen, ale tu hlavní práci „na sobě“ musíte provést vy sami.

ležící dívka

Nevhodné potraviny – běžte se někdy podívat do prodejny zdravé výživy,, abyste měli přesnější představu o tom, jak se lépe stravovat, než běžná populace. Toto je jeden z klíčových momentů zlepšení (nejen) vaší erekce.

Nedostatek spánku – večer se raději pořádně vyspěte a milujte se ráno, kdy je v těle nejvíce testosteronu. Ráno ovšem bývá kolem nás nejvíce rušivých vlivů, a tak se vyplatí vypnout mobilní telefon,notebook, rádio i televizi, anebo máte-li možnost pronajmout si hotelový pokoj, užijte si sex raději tam.

Parfém – pro muže je parfém na ženském těle doslova za trest. Muži spíše ocení, pokud partnerka žádný parfém nepoužívá, a umožní vnímat přirozenou vůni potu svého těla, který je vždy tím nejsilnějším afrodiziakem. A čím více partnerka svému muži svým potem voní, tím lepší genetické dispozice pro případné budoucí potomky.