Dům a zahrada

I ženy mají nějaké mouchy

Muži je milují, vyhledávají je na každém kroku a tvrdí pořád dokola, jak bez nich nemůžou žít.

Samozřejmě, že je řeč o ženách, bez kterých si vůbec nedokážou představit dýchat a žít na této planetě. Ovšem v případě, že si už nějakou najdou, po období největší zamilovanosti se jim přetáčí panenky z toho, co pořád řeší a co jim na nich vadí.
Ano, i ženy mají své mouchy, ale rozhodně ne větší než muži.
spoutaný pár.jpg


Věčný systém a detaily, které mužům unikají


Ženy jsou pedantky! Mají rády, pokud je vše alespoň z poloviny perfektní a nejlépe, ať je vše jen po jejich. Jejich dominantní osobnost se však může prát s tou, kterou v sobě přirozeně nosí muž.
Přece jen, vysvětlovat partnerovi pořád dokola to, kam co patří, jak má co dělat, a pokud to neudělá – hádat se s ním, proč mu jsou základní věci lhostejné… je pro muže příliš.

Muži tolik na úklid nedbají, včetně všech detailů, které chce mít žena pod palcem. To značí, že ukládání hrníčků v kuchyňské skřínce je pro muže sice nepodstatné, ale ženám na tomto sytému záleží možná více, než by kdo řekl.
držení za ruce.jpg


Ale manžel od kamarádky…


A další podobné začátky vět, jsou pro muže jako přilévaní vody do kotle. Přece nikdo nemůže vědět, jestli tomu tak skutečně je, že ostatní ženy mají doma muže vycepované a poslušné.
Pokud však na muže vybalíte tento argument s tím, že pokud to zvládne jiný chlap, on může taky – pravděpodobně si koledujete o malér.

Vytýkat muži, že jsou i lepší než ten váš, ho doslova uráží a přivádí do stavu zoufalství.

Ano, ženy mají své nešvary, které k nim jednoduše patří. Nelze s nimi žít, ale ani bez nich, takže jediné, co mužům zbývá, je překousnout jejich ženskou osobnost, která z nich vyzařuje natolik, že jí nestíhají a brát v potaz to, že i přesto je milují a váží si všeho, co dělají. Možná někdy až moc mluví a možná i úplné nesmysly, ale pokud přijmete fakt, že jsou upovídané už od pravěku, bude se vám s nimi žít snadněji.