Dům a zahrada

Vyřešte svou situaci půjčkou

Dostali jste se z nějakého důvodu do velmi špatné finanční situace, kdy jako jediné východisko vidíte půjčku? Zamyslete se nad tím, jestli budete schopni úvěr v následujících několika letech bez problému splácet. Pokud si jste vědomi, že ano, tak není důvod se půjčce vyhýbat. Je však velmi důležité promyslet, kolik si půjčíte, na jak dlouho si půjčíte a hlavně od koho. Jestliže vám nevadí hromada papírování a zdlouhavého vyřizování, kdy musíte dokládat výši svých příjmů a tak podobně, běžte klidně do banky, kde vám mohou nabídnout snad jen zajímavý úrok. Pokud však své peníze potřebujete rychle, bez zbytečného papírování a dokazování příjmů či nahlížení do registrů, tak se obraťte právě na nebankovní společnosti.
eura pod kalkulačkou

Registr ani nízké příjmy nevadí

Na nebankovní hypotéce bez registru oceníte hlavně to, jak již název sám napovídá, že nikomu nebudou vadit vaše zápisy v registrech dlužníků. To, že jste měli v minulosti dluhy, je pouze vaše starost, nikdo vám to nebude připomínat, nebo vám skrz to dokonce odmítat. Počítejte však pouze s tím, že jestli jsou vaše zápisy závažné a rozsáhlé, tak že může dojít k úpravě úrokové sazby, která pro vás bude o něco méně výhodná. Další věcí je, že budete muset ručit nemovitostí, kterou sami vlastníte. Jde o jakýkoliv objekt, klidně můžete využít svůj dům, byt, byt v družstevním vlastnictví anebo třeba chatu, chalupu, pozemek či komerční prostor. Jestliže ničím obdobným nedisponujete, bude nutné si najít spoluručitele, který bude ochoten se zaručit za vás a krýt tak vaši půjčku.
mince na bankovkách
Máte o nebankovní hypotéku zájem? Pokud byste se rádi dozvěděli více, už v mnohem konkrétnější rovině, tak bude nejlepší prostřednictvím online formuláře kontaktovat odborníky, kteří se vám co možná nejrychleji ozvou a začnou s vámi celou situaci řešit, samozřejmě individuálně.