Krása

Oči jako mrkací panenka

Najít techniku na dokonalé nalepení umělých řas, může být někdy velký problém. Najít správný způsob, dokonalé místo na víčku a docílit efektu, při kterém nikdo nepozná reálné od umělých, aby jste se cítila, jako princezna , je těžší než se zdá.
umělé řasy
Kvalitní produkty
Jednou ze základních věcí, na které se soustředit, je kvalita výrobku, který si kupujeme. Není nejlepší nápad koupit si řasy jen proto, že jsou naprosto levné, protože to může být prvotní kámen úrazu. Záleží nejen na ceně, ale také na tom, jak řasy vypadají a hlavně, jak budou vypadat na našem víčku.
Žena, která má přirozeně menší množství řas a chce vypadat s umělými přirozeně, si nemůže koupit umělé řasy šíleně husté, jelikož bude každému hned jasné, že nejsou pravé. Stejně tak hraje roli lepidlo, které může a nemusí být součástí balení. Ujistěte se, že se jedná o dobré lepidlo, které zajistí výdrž řas nejlépe po celý den. Nikdo, nechce, aby se mu uprostřed dne stala nepříjemná situace, kdy každé jeho oko vypadá jinak.
řasy na prstu
Kontrola, zda vše sedí
Natrénovat ten správný grif je dalším testem. Před nanesení si nejprve obě řasy přiměřte k těm pravým a zkuste si, jak by vypadaly na oku, jen „nanečisto“. Kontrolujte délku linky řasy, která se nalepuje na víčko, zda není delší, než délka vašeho víčka a případně ji zkraťte, aby vyhovovala.

Lepení
Jakmile všechno sedí, jak má, můžete se pokusit o nanesení lepidla. Nanášejte pouze tenkou vrstvu podél linky na umělé řase (nikoliv přímo na vaše víčko). Poté chvíli počkejte, až lepidlo začne tuhnout, což je znamení, že můžete začít s lepením.

Správná taktika
Nastává ta nejtěžší část, kdy chceme, aby bylo vše perfektní. Jednou z možných taktik, jak docílit toho, aby na obou víčkách byly řasy souměrné, je začít s lepším od vnitřního koutku oka. Umělé řasy trochu zahněte, aby vyhovovaly vašemu prohnutí víček a pomocí pinzety naneste nejprve jen jeden okraj. Následně můžete přilepit prostředek nebo druhý konec. Pamatujte, že přilepujeme těsně nad naše řasy, to znamená na oční víčko, nikoliv na řasy samotné (mohlo by to způsobit nepříjemnosti, při sundávání).

Trpělivost růže přináší
Předejít situaci, ve které jde vidět malá mezera mezi vlastními a umělými řasy, lze tak, že před aplikací si napalujeme oční linku, která vše zakryje. Pro splynutí obou řas je zase dobré pročesat je dohromady řasenkou, takže nelze rozpoznat rozdíl.
Nezoufejte, pokud se úspěšná aplikace nepodaří hned na poprvé, chce to cvik a čas.