Služby

Možná je čas na velkou změnu a trochu adrenalinu k tomu

Zkuste si odpovědět na otázku, co vás v poslední době pořádně pobavilo! Kdy jste naposledy zažili pořádné dobrodružství? A kdy jste se skvěle pobavili s přáteli? Kdy jste vyzkoušeli něco nevšedního? Kdy jste překvapili sami sebe? Pokud nevíte, tak je nejvyšší čas to změnit!
oko za dírou.jpg

Pusťte se do dobrodružství, které vás zcela pohltí a vlije vám čerstvou krev do žil
Navíc, dnes už to není vůbec těžké. Nyní se i vy můžete stát hlavním hrdinou pořádně napínavého dobrodružství, a to za cenu více než příznivou. Budete si moci na vlastní kůži vyzkoušet to, co ve filmech zažívají vaši oblíbení filmoví hrdinové. Budete se moci stát jedním z nich a jistě za to na sebe budete pyšní. Stačí vám k tomu jen málo. Prostě navštivte únikovou místnost Praha a zahrajte si jednu z nabízených únikových her. Jistě si mezi nimi vyberete tu pravou, která vás zaujme. Ovšem ještě mnohem pravděpodobnější je, že nakonec vyzkoušíte všechny, protože zjistíte, že tajemné atmosféře, dobrodružství, které vás vtáhne do hry a řešení nevšední hádanek se zkrátka nedá odolat. A navíc, je to o to lepší, že si s sebou do hry můžete vzít, kohokoli jen chcete. Mohou to být vaši dobří přátelé, kolegové z práce, které chcete lépe poznat anebo třeba vaše děti, pokud už jsou dostatečně velké na to, aby podobnou hru zvládly.
hrací kostky.jpg
Žádné generaci tato hra není cizí a užijí si ji naprosto všichni hráči. Navíc se ani trochu nemusíte trápit tím, zda vyhrajete či nikoli. Tou hlavní výhrou už je samotná účast ve hře, a pokud náhodou nezvládnete vyřešit všechny hlavolamy a dostat se do stanoveného cíle, tak to vlastně ani vůbec nevadí. Je to jen o důvod víc, vyzkoušet vše ještě jednou. Je totiž více než jasné, že vás celá úniková hra pohltí natolik, že budete chtít v dohledné době zkusit další. Stejně tak jako celá dlouhá řada lidí před vámi i těch, co přijdou po vás.