Peníze

Jednoduchá a rychlá pomoc

Stále více klientů, kteří potřebují získat rychle finance, se obrací na nebankovní poskytovatele a raději přeskočí banku. Důvodů k tomuto rozhodnutí může být hned několik. Banky mají totiž v mnoha ohledech nastavenou laťku příliš vysoko a tak není možné některé záležitosti obejít. Jedním z problémů, který vede k zamítavému postoji je například záznam v registrech SOLUS, BRKI a NRKI.

  • Mezi dlužníky se může dostat kdokoliv.
  • Horší je cesta ven.

domácí úspory

Ačkoliv máte vše už dávno doplaceno a není tedy důvod, aby vás stále ve svých záznamech vedli, stejně jste nejméně na další tři roky pro banku nezajímavý klient v poskytování půjček. Dalším důvodem pro rozhodnutí se pro jiné řešení je zdlouhavé jednání, kterému se v bankovní instituci nevyhnete. Téměř každý, kdo je v nouzi, potřebuje přeci finanční pomoc hned. Otálení by mohlo způsobit jen další problémy. To platí především ve chvíli, kdy už se na vás chystá exekutor. NENECHTE HO DOJÍT AŽ K DOMOVNÍM DVEŘÍM A ZASTAVTE JEHO KROKY VČAS.

Nebudete platit ani odhadce

Vaše nemovitost vám může přinést řešení v podobě až sedmdesáti procent ze své odhadní ceny. Splácet tuto finanční pomoc pak můžete pohodlně až po dobu třiceti let. Pakliže se vaše situace během doby splácení zlepší natolik, že se budete chtít svého dluhu zbavit, není problém doplatit vše okamžitě a bez poplatků.

konstruktivní řešení

Nebankovní poskytovatelé https://nebankovni-hypoteka-cz.cz/nebankovni-hypoteka/mají své podmínky mnohem mírněji nastaveny a tak na jejich hypotéku může opravdu dosáhnout každý žadatel. O svou nemovitost se nemusíte podpisem smlouvy obávat. Neztrácíte ji. I nadále zůstáváte jejím majitelem. Pokud jste si někdy vyřizovali odhad nějakého majetku, pak víte, že to není právě levná záležitost. Ani tímto problémem se nemusíte zabývat. Odhadce zaplatí druhá strana a tak vás nic stát nebude.