Nákupy

Lustry do pokoje

Ať už zařizujete nový byt nebo prostě potřebujete změnu, je nezbytné vybrat vhodný lustr do pokoje Light4home.cz. Lustr totiž není jen součást nutného vybavení, ale může také Váš pokoj povznést, zkrášlit nebo doplnit v určitém stylu. Pokud jste to právě Vy, kdo hledá nové stropní světlo, můžete jej nalézt na těchto stránkách. V široké nabídce naleznete lustry, které se nejlépe hodí do dětského pokoje nebo do pokoje studenta, ale také zde najdete světla, která jsou neutrální a jednoduše se hodí do jakékoli místnosti.

závěsný lustr dřevo

Na stránkách si můžete vybrat ze mnohých barevných provedení, takže nové svítidlo zapadne do místnosti, aniž by rušilo dojem svou nepatřičnou barvou. Naleznete zde lustry přisazené, ale převážně také závěsné, u kterých si můžete sami navolit délku zavěšení. Použitý materiál zahrnuje dřevo, ale i ohýbaný kov a další. Ze stylů zde naleznete lustry klasické, s rostlinnými motivy nebo také ty, které se nejlépe budou hodit do pokojů s moderním vybavením. Jejich zvláštností jsou umělecky dotvořené detaily, ať už rostlinné ornamenty z ručně ohýbaného kovu nebo maličkosti z foukaného skla. Kromě této nabídky jsou k dispozici i lampy stojací, aby Váš interiér mohl být dotvořen kompletně. Pokud ani tak nemůžete v nabídce objevit to, co hledáte, je možné také oslovit firmu, která je schopna Vám na zakázku daný lustr vyrobit. Takže Váš domov může nyní vypadat přesně podle Vašich představ.

závěsný lustr

Zaujmout Vás také může právě to, že se u mnohých jedná o ruční práci a českou produkci. Firma je zaměřena především na kvalitu a co nejlepší evropské a domácí materiály. Pozoruhodné je také to, že u některých modelů máte k dispozici 3D model ke stažení, takže si budete moci lépe představit, jak daný lustr bude vypadat ve Vašem pokoji. Žárovky nejsou součástí balení, ale v rámci nabídky je na stránkách naleznete.