Nákupy

Kdo si hraje nezlobí.

Asi se nebudeme dohadovat v tom, že všechny děti si rády hrají. I ty co nás někdy hodně zlobí. A my jim často chceme dopřát ty nejlepší a nejmodernější hračky. Někdy je ale i třeba zapátrat do historie a podívat se na to jaké hračky používaly děti i když před 10lety, ale můžou je používat i dnes.

Mašinka chceme-li Lokomotiva Tomáš je pro všechny věkové kategorie. Říká se, že na auta nebo že s autíčkama si více vyhrají kluci než holky. Někdy je ale opak pravdou a s auty můžeme vidět si hrát i holčičky.

Původní název této pohádky je Tomáš a Kamarádi – (anglicky Thomas and Friends)… Příběh se začal psát roku 1984 a jeho spisovatelem je Wilbert Vere Awdry.

lokomotiva tomáš článek

Tento příběh pojednává o Lokomotivě/Mašince Tomáš, která na ostrově Sodor na kterém je jeho domov s kamarády zazívají různá dobrodružství. Ale nebyl by to příběh kdyby se nedostávali do různých napjatých mnohdy i nebezpečných situací, které často zdržují provoz na kolejích. I přes to, jsou Tomáš a jeho kamarádi velmi užitečné na sodorovské vlakové trati.

Ptáte se jestli dětem tuto hračku, či vlakovou dráhu Mašinky Tomáše pořídit? Za nás určitě! Je to něco nového co třeba ještě neviděli a určitě si to oblíbí. A co víte? Třeba později ji můžou Vaše děti předat svým dětem a takto se to může táhnout po generace!

mašinka tomáš magazín článek

A kde takovou hračku dětem pořídit? V podstatě se dá sehnat ve všech hračkářstvích, která navštívíte. Dnes je ale složitější doba a s nakupováním věcí je to o to složitější, a tak Vám rádi poradíme jak dětem pořídit dárek z pohodlí Vašeho domova!

Online můžete například zavítat do hračkářství BAMBULE, ve které najdete jak samotnou mašinku/lokomotivu tak i dráhu/trať, kterou mohou mít Vaše děti rozloženou ve svém pokojíčku.

Také ale víme, kde budete mít větší přehled a dokonce si můžete zakoupit i různé pomůcky, které Vaše děti mohou požívat běžně. Jako třeba: kelímek; (pro ty větší) sportovní tašku a spoustu dalších.

Na Mašinka Tomáš hračky https://www.masinka-tomas.cz/ najdete na našem webu.

Tak neváhejte a udělejte Vašim dětem radost!