Peníze

K americké půjčce vám stačí splnit dvě malé podmínky

Nebankovní americká hypotéka, tak to je půjčka, která vás zaručeně osloví. Nikde jinde nezískáte tak výhodnou nabídku a nikde jinde to nebude doslova zadarmo – to znamená, že nebudete muset splnit víc, než dvě jednoduché podmínky.

finance

Jaké konkrétní podmínky je potřeba naplnit pro získání úvěru?

Ať už si zvolíte americkou hypotéku v bankovní či v nebankovní podobě, tak vždy platí, že se za ni musíte zaručit vhodnou nemovitostí. Důležité je především to, jaká je aktuální tržní hodnota takové nemovitosti v poměru k částce, o kterou žádáte.
V případě nebankovní americké hypotéky můžete získat úvěr až do výše sedmdesáti procent aktuální odhadní hodnoty zvolené nemovitosti. Z toho vyplývá, že čím více peněz chcete mít, tím hodnotnější nemovitost musíte zvolit jako záruku za půjčku.

Nicméně je jasné, že se může snadno stát i to, že žádný nemovitý majetek nevlastníte anebo nemáte alespoň majetek o potřebné hodnotě. I takovou situaci je možné řešit – řešením je ochotný spoluručitel, které má nemovitý majetek v potřebné výši a je ještě ke všemu ochotný ručit tímto majetkem za vaši půjčku. Takových lidí neběhá po světě příliš, ale je dost dobře možné, že právě vy ve svém okolí někoho takového máte.

kalkulačla

A rozhodně se nemusíte obávat, že byste odhad svého majetku museli zajišťovat vy sami – nebankovní společnost se o to postará na své vlastní náklady.
Druhá podmínka je prostá – tak jako u každé jiné půjčky i zde platí, že musíte prokázat, že výše vašich příjmů dostačuje na bezproblémové plnění finančních závazků v podobě splátek úvěru i s úroky. Ani tuto, ani jinou půjčku tak nemůže získat ten, který by neměl dost peněz na splácení půjčky.
A to je vše. Tím vaše povinnosti končí. Všechno podstatné za vás totiž vyřídí nebankovní společnost, a to již během několika krátkých dní, takže peníze můžete mít v ruce třeba už za týden po podání žádosti.