Nákupy

Dopřejte svému bazénu průzračně čistou vodu

Pokud také patříte k majitelům bazénového zařízení, tak jistě dobře víte, jak je důležitá pravidelná péče o celé zařízení a hlavně o bazénovou vodu. Nejenže musíte pravidelně dodávat dostatek všech potřebných přípravků bazénové chemie, ale také je důležité pravidelně provádět kontrolu bazénové vody za pomocí kvalitního a spolehlivého CL a PH testeru, protože právě hodnoty těchto dvou faktorů jsou nejdůležitější.

bílý bungalov

Dostatek chloru je důležitý pro dezinfekci vody, aby se v ní neproháněly bakterie a mikroby a nevytvářely se řasy či nevznikaly jiné problémy a Vaše bazénová voda byla dokonale čistá a průzračná a nezměnila se v nevzhlednou bažinu. Jenže pouze dostatek chloru nestačí. Právě hodnoty druhého nejdůležitějšího faktoru mají vliv na funkci chlorových přípravků a hodně je ovlivňují, takže se může stát, že i když do bazénové vody dodáváte dostatek chloru, tak stejně se Vám začnou ve vodě objevovat řasy, a to právě proto, že bazénová voda nemá v rovnováze hodnoty PH.

třepetání hlavy

PH tester Vám ukáže, zdali jsou tyto hodnoty ve správné výšce nebo jestli je nutné je zvýšit či snížit, v obou případech Vám poslouží některý z našich přípravků. Najdete u nás přípravky pro snížení i zvýšení těchto hodnot a to jak v granulované tak v kapalné podobě a to v různě velkých baleních za velmi příznivých cenových podmínek. I tester PH a CL u nás najdete hned v několika různých provedeních a modelech i s náhradními baleními, která pošetří Vaši peněženku.

Tester si můžete pořídit buďto pouze na měření hodnot PH či na měření hodnot chloru nebo tu nejvýhodnější variantu, která Vám ukáže hodnoty obou těchto faktorů. Také si můžete vybrat mezi tabletovým druhem a kapkovým. V obou případech u nás pak můžete, jak již bylo řečeno, pořídit i náhradní balení, která jsou ekonomicky výhodnější. S našimi přípravky budete zajisté spokojeni.