Služby

Dárek pro krásu

Žena a kosmetika – to prostě k sobě patří. Mnohé ženy se dokážou perfektně nalíčit sami, ale některé to nepotřebují, snad proto, že jsou krásné od přírody a už tím mají dostatek sebevědomí.

Kdosi už před mnoha lety pronesl moudrá slova: „jen žena ví čeho je schopna, a ví, co chce“.

V naší společnosti ženy všech profesí jsou emancipované, chytré a pracovité. Jako manželky, matky nebo milenky, se dokážou při tom všem pracovním shonu vzorně starat o rodinu a manžela, partnera.

I když ženy mají někdy „své dny“ kdy se cítí unavené, podrážděné a i vyčerpané, přesto se dokážou brzo vzchopit a snaží se, aby jejich vzhled byl líbivý.

Muži obvykle nevědí, co by jejich „milovaným polovičkám“ udělalo radost. Možná přivítají, když se jim tak trochu poradí. Vždyť když mají vedle sebe ženu upravenou, odpočinutou a usměvavou, tak se určitě s ní cítí báječně.

relax hotel Galant

Máme pro vás zajímavý tip prožít se svou ženou nebo partnerkou například 3 dny v překrásné přírodě Moravy, kde procházky v kraji vína budou přesně takové, že se pobavíte a zároveň odpočinete, v kraji výborného vína a s dokonalým ubytováním v hotelu Galant v Mikulově spojený s wellness pobytem, chutným jídlem v podobě polopenzí, výborným vínem i pivem.

Máte možnost svou milovanou ženu ROZMAZLOVAT a mile překvapit tím, že ji přímo v v hotelu objednáte konzultaci s profesionální vizážistkou a další péči o její krásu.

žena a kurz líčení

Podrobné informace o nabízeném odpočinku si můžete přečíst a i objednat na webových stránkách hotelu Galant https://mikulov.galant.cz/sama-sobe-krasna.

Tuto nabídku můžete využít nejenom v podzimních měsících, ale můžete ji využít jako dárek k vánočním svátkům. Věřte, že málokterá žena by takové pohodové dny s perfektním relaxem odmítla.

Je mnoho žen, které se dnes musí starat o své blízké, o které pečují převážnou část dne. Pokud žijete s takovou ženou a milujete ji, zkuste místo ní na víkend zajistit jinou pečovatelskou službu. Objednejte jí krásný relaxační víkend a uvidíte, jak po návratu bude krásná, veselá a plná energie.