Nákupy

Menstruace není drama

Vložky a tampony zná snad každý, a to nejen ženy. Zajímat se o menstruační pomůcky http://www.alzheimer.cz/e-shop/pomucky/ není ostuda, protože o tomto tématu se zatím moc nemluví, i když je menstruace běžnou součástí života ženy již tisíce let. Tyto běžné a všude dostupné menstruační pomůcky jsou k dostání opravu všude – v drogeriích, supermarketech, dokonce v potravinách a na benzinových pumpách. I proto jsou nejrozšířenějšími pomůckami, které jsou ale pomalu a jistě vytlačovány jiným řešením. Jednorázové produkty nejsou tak levné jak se tváří – zkuste si spočítat, na kolik vás ročně vyjdou.

žena v kalhotkách

Co je levnější?

Dnes chce ušetřit každý, a je to možné i u hygienických pomůcek. Menstruační kalhotky jsou dlouhodobě levnější, ale jsou hlavně velmi pohodlné. Není třeba se jich bát. Díky svým vlastnostem jim dalo přednost mnoho žen, a vy můžete být jednou z nich. Stačí si jich koupit dostatek podle délky a síly menstruace. Snadno si potřebný počet kusů spočítáte, případně vám pomůžeme. Jedny kalhotky u běžně silné menstruace vydrží zhruba 8 hodin. Zápachu ani úniku tekutin se opravdu bát nemusíte. Jsou vyrobeny z několika vrstev savého materiálu, který je navržen pro váš pocit bezpečí.

Milujete brazilky a nechcete se jich vzdát ani během vašich dnů? U nás najdete menstruační kalhotky i ve střihu kalhotek s vysokým pasem, brazilek a máme dokonce i tanga. Naše kalhotky najdete v několika barvách i v krajkovém provedení. S našimi kalhotkami budete maximálně spokojená, a garantujeme vám, že už ic jiného chtít nebudete. Prvotní nákup není nelevnější, ale máme velmi příznivé ceny i výprodeje, díky kterým si naše kalhotky může koupit každá.

bílé kalhotky

  • Hodí se od úplně první menstruace
  • Jsou vhodné na každodenní nošení
  • Stačí je vyprat v pračce
  • Vydrží hezké několik let
  • Nepotřebujete ani intimku – kalhotky všechno absorbují
  • Vypadají krásně
  • Jsou pohodlné