Nákupy

Do bazénu bezpečně a jedině se schůdky

Vlastníte i vy zahradní bazén, který využívají naplno především vaše malé ratolesti? V tom případě je načase dbát na jejich bezpečnost a postarat se o to, aby byl vstup a výstup z bazénu vždy opatrný. Docílíte toho jedině s pomocí schůdek k bazénu chlorito.cz, které jsou nepostradatelnou výbavou nejen pro podzemní typy nádrží, ale i pro ty nafukovací.madlo na schůdky.jpg

NEZÁLEŽÍ NA VELIKOSTI NÁDRŽE

Ve své podstatě je úplně jedno, jak velký bazén máte, protože každý obsahuje vodu. Ta se z něho při dovádění nebo koupání malých ratolestí přirozeně vylévá a plocha kolem klouže. Vyhněte se úrazům i díky tomu, že budete mít po ruce schůdky, které použijete a zamezíte možným úrazům.
Hodit se vám budou i do nafukovacího bazénu větších rozměrů, kdy opatrně vstoupíte do bazénové vody a následně i ven pomocí tohoto šikovného pomocníka.
Dbejte na bezpečnost vašich dětí a nepodceňujete to, jak si můžou i při jejich vodních hrátkách ublížit. Je nutné jim vždy poskytnout bezpečí a jistotu, že si nemusí z bazénu pomáhat svépomoci, ale mají k němu i speciální schody.

  • CO JE JEŠTĚ DŮLEŽITÉ?

V době vašeho koupání musí být schůdky odebrány z bazénu ještě zavčasu. Jejich přítomnost vás může totiž ohrozit a způsobit řadu potíží. Je to příslušenství, které má pouze dočasně posloužit a opět se z vody přemístit.skok do bazénu.jpg

PROTISKLUZOVÉ, PLASTOVÉ, ALE I ŠIKOVNÁ MADLA

V nabídce nalezete mnoho báječných typů schůdku, které si najdou uplatnění i ve vaší nádrži. Vybírat můžete z klasických plastových, nerezových, ale vsadit můžete i na šikovná madla, která jsou součástí ponorných schodů.
Sortiment je bohatý i na různé typy nášlapů. Nalezete v něm i protiskluzové, které vám přinesou ještě větší jistotu, že budou pro vás tou nejbezpečnější volbou, která vám přinese pohodové léto ve vašem bazénu. Podívejte se i vy na nabídku těch, které jsou dostupné a doplňte vaše bazénové příslušenství i o tento úchvatný vynález, který se pro vás stane dobrým pomocníkem v průběhu celého léta.