Nákupy

Maca tablety

Maca peruánská je oblíbená na celém světě. Jak již název napovídá, rostlina pochází z Peru a pro své blahodárné účinky začíná být mezi lidmi velmi známá. Maca peruánská posiluje zdraví a dodává tělu energii. Její zásadní síla se ukrývá v jejím kořenu, který se mele na prášek a připravují se z něj léčiva, nejčastěji na poruchy erekce.

Pokud se cítíte unavení a bez životní energie, vyzkoušejte macu. Zvyšuje celkovou výkonnost organismu a dodává tělu energii. Maca peruánská je bohatá na vlákninu, bílkoviny, minerální látky a vitamíny. Maca je proto uznávaná jako superpotravina.

vliv na libido.jpg

Užívání macy přináší skvělé výsledky v oblasti erekce a plodnosti. Dokáže regulovat hormony v těle a dostat je do rovnováhy. Pozitivně ji hodnotí také ženy, které velmi intenzivně prožívají premenstruační syndrom nebo období klimakteria. Maca peruánská je velmi silným afrodiziakem, zvyšuje libido a má pozitivní vliv na zdraví prostaty.

Macu mohou užívat také ženy a muži, kteří se snaží o potomka. Je prokázáno že páry, které nemohly i několik let počít potomka, po pravidelném užívání macy počali. Muži, kteří užívali macu měli prokazatelně lepší výsledky na spermiogramu.

vliv na plodnost.jpg

Maca peruánská ovlivňuje stres, deprese a úzkosti. Zvedá naši náladu, dodává energii a navozuje pozitivní myšlení. Má také vliv na nervovou soustavu, na soustředění a na schopnost učit se.

Rostlina má také pozitivní vliv na hubnutí a sportovní výkony. Tím, že dokáže nabudit vyšší energetický výkon, bývá oblíbeným doplňkem stravy u sportovců. Povzbuzuje k lepšímu sportovnímu výkonu a motivaci k pohybu.

Web erectmax.cz vám přináší maca tablety s výtažky z této zázračné rostliny. Můžete si zakoupit verzi ErectMax, která podporuje erekci a výkon, nebo verzi ProstatMax, na podporu zdravé prostaty. Naše kapsle jsou veganské. V našem e-shopu můžete kapsle zakoupit v různě kombinovaných balíčcích za zvýhodněnou cenu.